Zielona Linia

Produkty Green Line firmy Acosorb mają bogatą paletę ciepłych odcieni szarości i są dostępne w różnych strukturach i kolorach. Zielona Linia została stworzona z odpadów, które są starannie zbierane, a następnie sortowane. Niezbędne jest poddanie tego stałej kontroli jakości, aby nie dodawać substancji, które nie są objęte certyfikacją Cradle to Cradle. Gwarantuje to system zarządzania jakością ISO 9001.

Produkty z Geene Line dostępne są w różnych kolorach i fakturach , jednak nie każdy kolor jest dostępny w każdym wykończeniu. Na przykład szary Hong Kong ma delikatniejszą teksturę, dzięki czemu efekt jest bardzo podobny do struktury Acosorb DC2. Z drugiej strony Apple Grey jest grubszy i bardziej porównywalny ze strukturą DC3. Te różne tekstury wynikają z dostępnej kombinacji surowców.

Acosorb posiada certyfikat Cradle to Cradle Branze , mówiący ze produkt jest ekologiczny i może być ponownie użyty . Dzięki produktom C2C ​​uzyskujesz wyższy wynik w systemach certyfikacji LEED, BREEAM i WELL

Poproś o bezpłatną wycenę

telefon