Posadzki żywiczne

W garażach, halach produkcyjnych, czy magazynach podstawą jest solidne podłoże, odporne na zabrudzenia i ścieranie. Najlepszym rozwiązaniem dla tych pomieszczeń są indywidualnie dobierane posadzki żywiczne. Bogactwo dostępnych materiałów i technologii sprawia, że mają one szeroką gamę zastosowań. Z powodzeniem sprawdzą się więc także w powierzchniach biurowych i mieszkaniowych.

Polecamy Państwu tylko najwyższej jakości materiały dostosowane do specyfiki pomieszczenia i jego przeznaczenia. Wykonujemy posadzki żywiczne:

  • poliuretanoweu
  • epoksydowe
  • systemy posadzek cienko-powłokowych

Korzystamy z materiałów sprawdzonych producentów takich jak Flowcrete, Tikkurilla i Sto Ispo. To czołowe marki w branży, stale udoskonalające swoje rozwiązania, które później Sona Acoustic Solutions może zaoferować Państwu.

Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje, że podłoże zostanie wykonane w pełni profesjonalnie i fachowo. Cechuje nas także doskonała znajomość nowinek w branży. Wykonując posadzki żywiczne przestrzegamy rygorów technologicznych oraz zaleceń producentów, dlatego niezmiennie uzyskujemy wysoką jakość i satysfakcjonujący efekt.

Oferujemy niezbędną pomoc w zakresie doboru odpowiedniej posadzki żywicznej. Z chęcią doradzimy, którą z powłok wybrać, by posadzka mogła być intensywnie eksploatowana przez długi czas i nie wymagała kosztownego remontu. Doświadczeni pracownicy naszej firmy podpowiedzą Państwu, jaki materiał zastosować z uwagi na przeznaczenie podłoża oraz wyjaśnią właściwości polecanej posadzki żywicznej.

Zamknij

Sona Sp. z o.o

ul. Jagiellońska 88/23 03-215 Warszawa (22) 614 33 47 biuro@sona.net.pl