Posadzki przemysłowe

Sona Acoustic Solutions wykonuje posadzki przemysłowe na indywidualne zamówienie Klienta. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firmy dobór odpowiedniego materiału, zarówno pod względem technologicznym, jak i finansowym, nie stanowi dla nas problemu. Przystępując do realizacji projektu bierzemy pod uwagę charakter obiektu, jego przeznaczenie, a następnie wybieramy odpowiednie technologie, sprzęt i materiały.

Sona Acoustic Solutions oferuje posadzki przemysłowe betonowe:

  • z utwardzeniem powierzchniowym wykonane w technologii DST
  • zatarte bez utwardzenia (dobre rozwiązanie m.in. pod płytki, wykładzinę lub żywicę itp.
  • wibroprasowane (ryflowane – tj. popularne gresy)

Polecane przez nas podłoża sprawdzą się w różnych rodzajach wnętrz, m.in. w halach przemysłowych, wielkopowierzchniowych magazynach, garażach, parkingach oraz budynkach użyteczności publicznej.

Wykonane profesjonalnie posadzki przemysłowe to rozwiązanie na długie lata. Podkreślić należy ich niebywałą odporność na ścieranie – szacuje się, że to rozwiązanie trwalsze o 60 razy od tradycyjnego betonu. Oferujemy bogatą ofertę kolorystyczną naszych posadzek.

Po zakończeniu realizacji inwestycji wyjaśniamy Klientowi sposób konserwacji podłoża. Dzięki przestrzeganiu tych zaleceń zyskują Państwo posadzkę odporną na pylenie i kruszenie betonu, a przez to trwałą i bezpieczną.

Sona Acoustic Solutions zapewnia fachowe doradztwo na każdym etapie prac. W fazie planowania nasi pracownicy przedstawią Państwu zalety wybranych rozwiązań, materiałów i technologii oraz sporządzą bezpłatną wycenę. Wieloletnie doświadczenie zespołu w zakresie wykonywania posadzek przemysłowych oraz znajomość najnowocześniejszych technologii, w połączeniu ze stosowaniem rygorystycznych procedur gwarantują, że podłoże zostanie przygotowane w pełni satysfakcjonujący sposób. W razie jakichkolwiek problemów oferujemy nasze usługi serwisowe.

Wszystkie nasze posadzki przemysłowe objęte są wieloletnią gwarancją.

Zamknij

Sona Sp. z o.o

ul. Jagiellońska 88/23 03-215 Warszawa (22) 614 33 47 biuro@sona.net.pl