Wibroizolacja

Wibroizolatory oferowane przez Sona Acoustic Solutions to szeroki wybór produktów przeznaczonych do różnorodnych zastosowań. Ich głównym zadaniem jest rozwiązywanie problemów związanych z występowaniem drgań i hałasu w środowisku pracy lub miejscu zamieszkania czy wypoczynku ludzi. Wibroizolacja zapobiega wielu negatywnym konsekwencjom drgań, wśród których wymienić można zakłócenia pracy innych urządzeń, niszczenie konstrukcji czy wreszcie oddziaływanie na zdrowie człowieka.
W naszej ofercie Klienci znajdą szeroki wybór wibroizolatorów do:

  • maszyn i urządzeń (takich jak silniki elektryczne i spalinowe, wentylatory, generatory prądu, sprężarki, gilotyny, młotkownice, szlifierki, frezarki, wiertarki, sprzęt elektroniczny i pomiarowy, urządzenia laboratoryjne);
  • budynków (izolacja fundamentów, zakłóceń występujących wewnątrz i na zewnątrz).

Wibroizolacja tłumi wibracje przenoszone zarówno przez konstrukcje (np. maszyny generujące nieprzyjemne drgania w czasie pracy elementów obrotowych lub ruchów postępowo-zwrotnych), jak i powietrze. Wibroizolatory stosuje się również do izolowania konstrukcji infrastruktury: m.in. narażonych na duży nacisk torowisk tramwajowych i kolejowych.
W naszym asortymencie Klienci znajdą wyłącznie rozwiązania spełniające, a nawet przewyższające obowiązujące normy BHP. Przy wyborze wibroizolacji należy kierować się m.in. rodzajem maszyny, jej parametrami – takimi jak: ciężar własny oraz liczba i rodzaj otworów w podstawie. Specjaliści Sona Acoustic Solutions służą pomocą w doborze odpowiednich wibroizolatorów.

WspÓŁPracujemy z: